O firmie Veritus

Zabezpieczenia antykorozyjne
Obróbka strumieniowo-ścierna
Spawanie / montaż konstrukcji

Veritus w ramach prowadzonej działalności wykonuje prace montażowe oraz specjalistyczne zabezpieczenie antykorozyjne powłokowe konstrukcji stalowych, konstrukcji betonowych mostów, wiaduktów, tunel, budowli hydrotechnicznych, aparatów, rurociągów, estakad.
Firma Veritus działa na rynku usług spawalniczych oferując swoim klientom produkty o wysokiej jakości, fachową wiedzę oraz indywidualne podejście do klienta, gwarantując jednocześnie konkurencyjne ceny. Nasze zaangażowanie połączone z precyzją spawania pozwala zaoferować produkt spełniający oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Posiadając szeroką wiedzę na temat spawalnictwa oraz wytwarzania konstrukcji stalowych udokumentowaną wieloma certyfikatami i popartą doświadczeniem doradzamy naszym klientom w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań technicznych. Realizujemy usługi przy wykorzystaniu materiałów własnych oraz powierzonych przez Klienta.

Od początku działalności świadczymy usługi wykonawcze, jako generalny wykonawca i podwykonawca, w tym zabezpieczenie antykorozyjne oraz ogniochronne konstrukcji stalowych i betonowych dla różnego typu obiektów. Zabezpieczenie antykorozyjne i ogniochronne wykonywaliśmy zarówno w obiektach użyteczności publicznej jak i w obiektach przemysłowych, w szczególności w przemyśle petrochemicznym, chemicznym, budownictwie lądowym oraz w energetyce.

Stale współpracujemy z najpoważniejszymi i największymi partnerami na rynku systemów powłokowych w dziedzinie zabezpieczenie antykorozyjne a także na rynku systemów pasywnej ochrony przeciwogniowej.

Zaufało nam wielu krajowych i zagranicznych inwestorów. Możemy pochwalić się realizacją wielu skomplikowanych i odpowiedzialnych zadań. Stale współpracujemy z wiodącymi dostawcami systemów, materiałów i technologii w zakresie doboru materiałów będąc w ten sposób na bieżąco z możliwościami technologicznymi, technicznymi i wykonawczymi aby móc zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania dla naszego potencjalnego klienta.

Dysponujemy zespołem z wieloletnim doświadczeniem oraz zapleczem technicznym pozwalającym nam sprostać nawet najbardziej napiętym harmonogramom robót. Jesteśmy cenieni za profesjonalne i innowacyjne podejście do wyzwań inwestycyjnych oraz niezawodność, terminowość i przestrzeganie zasad BiHP w wykonywaniu prac.