Obróbka strumieniowo-ścierna

Firma Veritus z powodzeniem obsługuje zarówno największe międzynarodowe korporacje jak i małe lokale firmy w zakresie obróbki strumieniowo-ściernej. Veritus świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej obróbki strumieniowo-ściernej.

Dysponujemy halą o powierzchni 500m2

Od szkiełkowania stali kwasoodpornej i szkiełkowania aluminium poprzez piaskowanie i śrutowanie stali czarnej niezależnie od gabarytów.. Zajmujemy się renowacją w branży motoryzacyjnej. Obróbka strumieniowo-ścierna aut, motocykli, felg oraz ram samochodowych. Jedną z naszych usług z zakresu obróbki strumieniowo-ściernej jest piaskowanie, śrutowanie oraz szkiełkowanie.

Piaskowanie

Potoczna nazwa procesu technologicznego polegającego na czyszczeniu dowolnej powierzchni materiałem ściernym w strumieniu sprężonego powietrza lub powietrza w osłonie mgły wodnej. Zapewniamy następujące klasy piaskowania, od najlepszej: SA2.5, SA2, SA1 oraz „stoczniowe” – SA1.5. Po oczyszczaniu powierzchni oferujemy usługi zabezpieczania ich systemami antykorozyjnymi.

Szkiełkowanie

Metoda polegająca na wykorzystaniu specjalnych ścierniw (takich jak mikrokulki szklane, ceramiczne, śrut plastikowy) do ujednolicenia podłoża wykonanego ze stali kwasoodpornej lub aluminium i osiągnięcia satynowego wykończenia.